YÜZYÜZE EĞİTİME GELECEK ÖĞRENCİLERİMİZ İÇİN KONAKLAMA DUYURUSU

YÜZYÜZE EĞİTİME GELECEK ÖĞRENCİLERİMİZ İÇİN KONAKLAMA DUYURUSU

  •  19 Şubat 2021 Cuma
  •  773 Görüntüleme
  •  Yazdır

1. Yüzyüze eğitim için Tokat’a gelecek öğrencilerimiz Kredi ve Yurtlar Kurumuna bağlı yurtlarda kalmak istemeleri durumunda depozito ve aylık ücretleri ödeyerek yurtlardan yararlanabileceklerdir. 
2. Daha önce KYK öğrencisi olanlar aynı şekilde yurtlardan yararlanacaklardır. 
3. KYK öğrencisi olmayan öğrencilerimiz misafir öğrenci olarak KYK yurtlarından yararlanabileceklerdir. 
4. Öğrencilerin misafir edileceği yurtlar KYK İl Müdürlüğü tarafından duyurulacaktır. Öğrencilerimize bu konuda fakültemiz web sayfasından bilgilendirme yapılacaktır. 
5. KYK yurtlarında konaklama isteyen öğrencilerimizin konu hakkında sorularını  sporbilimleri@gop.edu.tr e-mail adresine yazarlarsa kendilerine cevap yazılacaktır. Ayrıca genel soruların cevapları da duyuru olarak web sayfasından duyurulacaktır. 
6. Öğrencilerimiz fakültemiz resmi instagram sayfasını takip ederlerse buradan da duyurularımızı görebilirler. Spor Bilimleri Fakültesi Instagram adresi yenilenmiş ve link aşağıda verilmiştir.
TOGÜ Spor Bilimleri Resmi Instagram Adresi: https://www.instagram.com/sporbilimleritogu/Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Taşlıçiftlik Yerleşkesi 60250 TOKAT / TÜRKİYE Tasarım: Bilgi İşlem Daire Başkanlığı [Web Grubu], 2018© Tüm Hakları Saklıdır.